Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha járvány van, miért szabad...

Ha járvány van, miért szabad minden embernek összevissza utazni?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy nyár, meg ki akarnak szabadulni az emberek, de mindenféle országból hozzák majd be a különféle vírus mutációkat. és akkor csodálkozunk, ha jön a 4. hullám és októbertől következő év nyaráig megint mindent zárunk, meg temetünk...

2021. júl. 3. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Jelenleg nincs járvány a fertőzésszámok alapján Magyarországon és a környező országokban
2021. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Akkor mit kellene tenni?Kell bizonyos országokban a negatív pcr teszt vagy oltási igazolás vagy be sem teheted a lábadat amúgy csak szólok.

Nem lehet örökkön örökké mindent bezárni mert nem megoldás

2021. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Engem az jobban irritált,hogy amikor tényleges járvány volt,akkor egyes celebecskék mehettek mindenfele áztatni a p.csájukat "üzleti út"címszóval,míg én évek óta nem láttam a testvéremet,aki Angliában él. Ahogy zöld lesz az út, mi is megyünk,vagy ők jönnek a gyerekekkel,mert ha ez így fog működni minden évben,sosem látjuk többet egymást.
2021. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem lenne szabad! Újra elindítanak egy világjárványt! Ennek a megállítása a karantén. Úgyhogy sok millió ember halálát okozza még. Ha a Teremtő nem rövidítené még ezt az időszakot, senki sem maradna életben. Gondoskodni fog megmentésről azok számára akik benne bíznak.
2021. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Mert Horváto-ba kötelező minden évben eljárni, hiszen itthon a nyár 10 fokos, esős.
2021. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Horvátba már júli 1-től csak oltott léphet be vagy negatív pcr tesztes úgyhogy ennyit erről
2021. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A politikusok már a választásokig ki fogják húzni a járványintézkedéseket. Ez ami most van, csak egy rövid időre szóló engedmény, mert jelenleg a számok nem indokolják, hogy bezárva legyenek az emberek. Valószínű lesz 4. hullám, sőt már van olyan ország, ahol 5-röl is beszélnek. A kérdés csak, hogy mennyire fog érinteni minket, milyen hatása lesz. Az embereket nem lehet okolni azért, mert élnek a lehetőségekkel, ha mehetnek, akkor mennek és kész.
2021. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!