Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagy baj, ha a COVID-19...

Nagy baj, ha a COVID-19 elleni védőoltás regisztrálásánál rossz korosztálynál kértem időpontot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban regisztráltam a COVID elleni védőoltásra az eeszt.gov.hu oldalon. Minden rendben ment, a rendszer is elfogadta az időpontfoglalásom. Annyi a bökkenő, hogy sajnos rossz korosztálynál regisztráltam, átsiklottam felette. 12-15 év közötti korosztálynál foglaltam időpontot, de én 22 vagyok. Szerintetek felhívjam a kórházat? Ez nagy gond? Vagy maradhat az időpont és nyugodtan elmehetek rá?

2021. jún. 23. 02:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én biztos ami biztos felhívnám a kórházat és rákérdeznék. A 14 éves lányom a felnőtt korosztálynál kapott oltást mivel arra a napra nem volt 12-15 évesek, ebből nem volt semmi probléma. Fordítva viszont lehet nem fognak neked örülni. Mondjuk ha elmész akkor már nem hiszem hogy hazaküldenének de azért egy gyors hívást szerintem megér hogy biztos legyél benne.
2021. jún. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd fel őket
2021. jún. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát sok ellenőrzést nem építettek be a programba akkor, az biztos. Nagyon jól tudják pedig, hogy hány éves vagy.
2021. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább örülnél... Így tuti Pfizert kapsz.
2021. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!