Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek melyik a kevésbé...

Szerintetek melyik a kevésbé elfogadható?

Figyelt kérdés

Iskolaorvosnál az lenne a helyes, ha mindenkit külön vizsgalnának meg de sok helyen, mint pl. nálunk is, több embert is behívnak egyszerre, ami az intim részeknél kellemetlen.

Szerintetek, amikor többen vannak bent melyik a kevésbé elfogadható?

A, az adott osztályból az összes lány együtt meg be, majd az összes fiú együtt.

B, névsor szerint haladunk kettesével, így lehet, hogy fiú-lány páros kerül össze.



2021. júl. 4. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyik se. Egyesével kellene, nálunk mindig így volt, ilyenről nem is hallottam még.
2021. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És most öszintén..Ez a kérdés azért fogalmazódott meg benned mert van valami perverziód és a kommentekkel akarod a fantáziádat kicsit felfűteni?


Még is milyen iskolaorvosnál van intim vizsgálat? Maximum ha mindenki csoportosan tripperes.

2021. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy egyesével kéne de sokszor még sem tartják be.😥

A két példa, amit irtam elég szélsőséges eset, de érdekel, hogy többségében kinek melyik lenne a rosszabb/jobb.

2021. júl. 4. 10:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem perverzió meg semmi. Hallottam, hogy sok iskolában tényleg csak megmérik a magasságot és ennyi. De tényleg van, aki nem hiszi el, hogy azért, mert náluk nem volt ilyen máshol részletesebb?
2021. júl. 4. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk volt hogy le kellett venni a melltartót. Az összes lány benn volt. Kellemetlen
2021. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De a kérdés arra vonatkozott, hogy így volt kellemetlenebb, hogy az összes lány látta vagy ha csak ketten lettetek volna bent de a másik lehet fiú.
2021. júl. 14. 10:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván akkor a kellemetlenebb ha fiú - lány van bent egyszerre, de őszintén ilyenről még nem hallottam. Nálunk úgy volt, hogy több embert hívtak le egyszerre, de be a vizsgálatra csak egy mehetett egyszerre.
2021. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!