Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap egy labdába rosszul...

Tegnap egy labdába rosszul nyultam bele és az ujjam megroppant. Estére belilult és feldagadt félig betudom hajlítani meg minden, és nemis fáj annyira. Szerintetetek eltört? :o

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

egy labdába minek nyúltál bele?:DD xd

amúgy szerintem repedt.. ha betudod hajlítani akkor csak repedt.. de nem gondolod hogy be kellene menni kórházba?! ..

2012. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia. szerintem tört. én egyszer véletlen rúgtam bele tesómba ahogy szembe jött velem és nem láttam. a második lábujjam oda :-) fél perc múlva kezdtem csak érezni. belilult és bedagadt. nekem se fájt annyira hogy ne bírjam ki. azóta egy kicsit ferdébb mint volt de kibírtam hogy nem csináltak vele semmit. bár lehet hogy a kézen lévő más.
2012. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 10 deka farhát ***** válasza:
Nekem kosárlabda törte el az egyik ujjam. Hasonlóak voltak a tünetek. Egy rizsszem nagyságú darab vált le az egyik ujjpercről. Két hétig sínbe volt, utána "hávájdizsinapfény". Csak kicsit sokat kellett várni a balesetin mire sorra kerültem.
2012. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!