Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Körülbelül egy fél borsószemny...

Körülbelül egy fél borsószemnyi szemölcs van az ujjamon ecsetelő érhet még valamit vagy ki kell vágni?

Figyelt kérdés
Az Orvos azt mondta hogy én döntöm el hogy ecsetelem vagy kivágatom, egy ecsetelő kb 4000 ezer forint itt és félek hogyha nem használ feleslegesen dobtam ki a pénzt

2021. júl. 5. 08:41
 1/6 anonim válasza:
Mióta van? Nem szokták reklámozni, de kb. 7 év amég a tested “legyözi”, utána többet nem lesz vele problémád, én sokdik kivágás, sok hónap ecsetelés után untam meg, gyorsan eltelt az a pár év, azóta, ha ki is jönne egy, 1 napon belül elmúlik.
2021. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
körülbelül fél éve van meg de nagyon idegesítő mert szinte mindenbe bele akad sőt még zsebre is nehéz tenni a kezemet, és folyton azon izgulok hogyha valami megkarcolja vagy hasonló komolyabb bajom is lehet
2021. júl. 5. 08:49
 3/6 anonim válasza:
Bajod nem lesz tőle, maximum fájni fog.
2021. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
így néz ki hátha jobban meg tudná valaki mondani [link]
2021. júl. 5. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van olyan módszer, ami nem műtéti megoldás, akkor mindenképpen azt választanám. Orvos, ha azt mondta az is jó erre, akkor higgyük el, talán igaza is lesz, én nem sajnálnám rá ezt a pénzt.
2021. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék, én kiégetném magamnak. Többször csináltam, tökéletes, lényegében fájdalmatlan beavatkozás. Egy vastagabb vasszög végét vörös izzásig fel kell hevíteni gázlángon és odaérintgetni az eltüntetendő felülethez. Mivel az érző idegvégződések a hő hatására tönkremennek, ezért csak kezdetben van minimális fájdalom. Lassan, óvatosan haladva a kellő mélységig ki lehet égetni. Nem vérzik. Utána megfelelő kötést lehet rá tenni és 2 héten belül begyógyul. Csak első olvasatra tűnik drasztikusnak, de nem az.
2021. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!