Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Verrumal szemölcs ecsetelőne...

A Verrumal szemölcs ecsetelőnek hogyan kellene hatnia?

Figyelt kérdés
Tegnap a talpszemölcseimre írta fel a bőrgyógyász, de nem nem igazán értem hogyan kellene hatnia hiszen csak simán egy átlátszó réteget képez rajta. Megfolytja a szemölcsöt vagy mi a fene? Valakinek bevált egyáltalán ez a cucc?

2013. jan. 19. 18:06
 1/10 Oversoul 1 válasza:

Nekem is azt írta fel annó, de hamar rájöttem, hogy sose fog elmúlni azzal. Ezért aztán kiharcoltam a fagyasztást.

Persze nem tudom pontosan milyenek, mekkorák vannak a talpadon. Nekem a kezemen volt és lábujjon olyan fél borsószem körül a nagyobbak.

Kenegethettem volna aztán életem végéig is :), idő is kell hozzá, mert 1 nap többször is be kellene, ha mellé megy marja ott is a bőrt, meg vérezhet mikor próbálod leszedni, áhhh...


Ehelyett inkább 1-2 fagyasztás - attól függ, hogy sikerül-e elsőre teljesen gyökérig. Az is fáj picit ott utána, meg kis hólyag és seb lehet mikor lejön, de arra csak sebtapasz kell és ha begyógyul akkor kész is.

2013. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem bevált a dolog. Ha elkezded ecsetelni akkor egy fehér színű kemény réteget képez rá és amint az réteg lehullik lekopik vele együtt jön a szemölcs is ez nálam kb 1-2 hét volt. A helyén kb 3 hétig olyan lesz a bőr mint amikor valamibe belekapsz és lenyúzod a bőrt, Amikor lejött a szemölcs utána neogranormonnal tettem helyre a helyén maradó fekélyszerű bőrrészt.
2013. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát megpróbálom ezt a vackot hátha jó lesz.
2013. jan. 19. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem működik a verumál, akkor próbáld ki a wartnert is, annak van fagyasztója , meg ecsetelője is. nálam az szokott működni, bár tényleg nem olyan gyors, de biztos.
2013. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hatott kérdező a verrumal? Nekem is ezt írta ma a bőrgyógyász.
2013. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fekilaci válasza:

Szia Oversoul 1!


tudom már 2013-as kérdés volt de nekem most irta fel az orvos ezt a ecsetelőt, vagy ha valaki más tudna érdemleges válasz

köszönöm

2015. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kicsikimi válasza:

Sziasztok!


Nekem pár éve volt és nagyon jól hatott,de most sajna megint találtam másikat!! :(


HA VAN VALAKINEK MEGMARADT VAGY BONTATLAN VERRUMAL ECSETELŐ SZÍVESEN ÁTVENNÉM TŐLE TELJES ÁRON!!! 06-20-3801987

2016. márc. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdemes ha van otthon. Ha nagy már akkor fagyasztás célszerű.

Viszont aki hajlamos a szemölcsökre, annak lehet hogy lesz még. Mikor még csak kis méretű, akkor érdemes kenegetni.

2017. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tundercipello válasza:
Nekem volt fagyasztva de nem is reagáltak rá a szemölcseim és mióta kenem ezzel a verrumallal csak több lett és erre sem reagálnak. Szóval szopacs van nekem😣😭
2017. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Süttesd ki! A fagyasztás nem mindig hatol gyökérig, a Verrumal, bár nagyon jó, hosszú ideig kell használni és utánna nem árt ha egy bőrgyógyász ki is tisztítsa a helyét.
2020. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!