Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Baj ha tüdőszűrön véletlen...

Baj ha tüdőszűrön véletlen rajtam maradt az eljegyzési gyűrüm?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma voltam tüdőszűrőn és mikor haza értem akkor jöttem rá hogy vizsgálat során rajtam maradt a gyűrűm. Kicsit félek hogy lehet e valami bajom ez véget.

2021. júl. 5. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
De. Csak az nem tüdőszűrés. Kicsit drágább, és nem érné meg olyan nagy tételben, mint a tüdőszűrés, ami a mellkasröntgen egy fajtája.
2021. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez röntgen és csak azok a fémek okozhatnak problémát ami a mellkasán van, a kezén vagy máshol, ami nem a vizsgálandó testrészen van, azoknak semmi jelentőségük. Tüdőszűrőn nincsen mágneses tér, ami ezt-azt odavonzana, attól nem kell tartani. Egyébként meg szóltak volna vizsgálat előtt, ha valamit le kell venni, addig nem csinálják meg. Alap az, hogy ha valaki nálunk bejön röntgenbe, akkor az adott testrészt meg kell nézni, van-e rajta valami ami zavarhatja a röntgenfelvételt, utána meg a képet is meg kell nézni, szóval elég ritka az és nagyon figyelmetlennek kell lenni ahhoz, hogy zavaró árnyék legyen.
2021. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek😊😊
2021. júl. 6. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!