Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit fog velem csinálni a...

Mit fog velem csinálni a belgyógyàsz fegyverismereti tanfolyam alkalmassàginàl?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy belgyógyászati vizsgálat lesz + pszichológiai teszt. Nos, a belgyógyásztól félek jobban, orvosfóbiàm van. Mit fog csinálni? Vért ugye nem vesz? Egyáltalán minek kell ez egy egyszerű fegyverismereti tanfolyamhoz?
2021. júl. 6. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Vérvétel ha jól emlékszem nem volt, de prosztata és széklet vizsgálat igen.

Egyik sem volt kellemes, de ez az ára. :D Szerintem csak azért van, hogy eltántorítsák azokat, akik nem gondolják komolyan.

2021. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, akkor engem nőgyógyàszhoz fog küldeni?

Ekkora egy baromságot, ennyi hülyeség csak azért, hogy letegyek egy sima fegyvervizsgàt...Rokonom pár éve csinálta, és neki semmi ilyen nem volt, még pszichológiai teszt sem(jó, ez nem hülyeség, de a széklet meg hasonló vizsgàlatokkal abszolút nem értek egyet).

2021. júl. 6. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy fog nőgyógyászhoz küldeni... Az első baromságot ír. Könyörgöm, ez csak egy szimpla belgyógyászati vizsgálat. A lőfegyvertartáshoz szükséges egészségügyi alkalmasság megállapítása érdekében ugyanolyan vizsgálatokat kell végezni, mint a gépjármű vezetői alkalmasságinál. Ezt rendelet rögzíti. Ehhez jön még a pszichológia.


(Kivétel ha a rendvédelmi vagy honvédelmi szervek tagja vagy, ott jóval szigorúbb.)

2021. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Állj!


A sima tanfolyamhoz NEM kell orvosi. Az csak utána kell, amikor fegyveres sportot akarsz kezdeni, vagy fegyveres melót akarsz vállalni, mint őr.


Az, hogy lesz-e vizsgálat, és milyen, az változó, van doki aki komolyan veszi, van aki csak a lóvét kéri.

2021. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem vérnyomást mért, meg megkérdezte jól látok-e, mennyi a súlyom stb

kb 5 perc volt az egész

2021. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!