Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fegyverismereti vizsgàhoz...

Fegyverismereti vizsgàhoz létezik tanfolyam?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy rendőrrel, azt mondta, hogy a fegyvervizsga olyan, hogy valaki jelentkezik, adnak csekket, befizeti a pénzt, és elmegy vizsgázni. Nincs sem elméleti, sem gyakorlati oktatás

Nos, neten találtam elméleti anyagot, de jó lenne egy kis gyakorlati oktatás is számomra. A szakmámhoz kellene a fegyvervizsga.

Van esetleg ilyen tanfolyam? Létezik? Azért nem szeretnék úgy vizsgára menni, hogy életemben egyszer sem lőttem, meg nem tudom hogy működik pontosan egy lőfegyver, miből áll, stb. Elméletben ezt nyilván meg lehet tanulni, de nyilván más a gyakorlat.


2021. jún. 27. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam volt elméleti és gyakorlati oktatás is! Ha még nem értesz a fegyverekhez vizsgázni sem engednek!
2021. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!