Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ami tünetekkel jelentkezek a...

Ami tünetekkel jelentkezek a háziorvosnál Ő felírja őket valahova?

Figyelt kérdés
Vagy csak azt írja fel ami gyógyszert adott?
2021. júl. 10. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Felírja, igen.

A számítógépébe (felhőbe?), a leleteket is stb.

2021. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem azt , hanem pl bemegyek hasmenéssel, hasfájással, ezeket a tüneteket is bekerül a gépbe, vagy a kartonomba?
2021. júl. 10. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Felírja basszus. Iskolás koromban nagyon lógós voltam, az orvos is tudta, hogy kamuzok, de mindig kitaláltam valami cifra történetet. Mikor mentem hozzá a kartonomért, hogy cuccolok át felnőtt háziorvoshoz elmondta, hogy mindig nagyjából szó szerint begépelte mit mondtam és fel is olvasott közülük néhány hajmeresztőt búcsúzóul. :D


Mondjuk ez már nem most volt, most nem tudom, milyen a rendszer, lehet már csak tárgyilagosan kiválasztják a tüneteket listából vagy ilyesmi, de ez még mindig a fejemben van, mikor megyek a felnőtt dokimhoz.

2021. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Mikor mentem hozzá a kartonomért, hogy cuccolok át felnőtt háziorvoshoz


Aranyos. Kár, hogy mese, mert nem adható ki, az orvosok egymás közt adják át, nem rajtad keresztül.


Igen, kérdező, rögzítjük.

2021. júl. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4. Az előtted író története igaz is lehet.

Túl vagyok a hatvankn.

Sokszor kellett elvinnem a leleteket a laborból, szakorvostól.

Orvosváltásnál pedig egy nagy kartontasakban minden iratot.


Első válaszomban mi hiba van?

2021. júl. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Leletet viheted. De váltáskor az új orvosnak kell kikérni a régitől
2021. júl. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden fenn van a felhőben.
2021. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Kartonom" tuti nincs felhőben, pl mikor mentem és milyen panasszal.


Kézbe nem adják ki a kartont? Másolatot sem lehet kérni pl mikor nem akarok másikhoz menni?

2021. júl. 11. 11:59
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

7, nincs fenn minden, visszamenőleg nem vittünk fel semmit.


Nem kérdező, hivatalosan azért nem adhatjuk ki, hogy abban ne történjen módosítás, illetve ne túnjön el semmi. Ezért kell jelentkezni az új helyen, és ő kéri ki hivatalosan.

Teszem hozzá, jogsit szeretnél, a régi háziorvos tud epilepsziáról, az új nem. Te kiszeded az utolsó lapokat, úgy néz ki, mintha 10 éve nem is jártál volna a réginél.

Másolatot kérhetsz saját használatra.

2021. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mikor még gyerek voltam volt mikor a kezembe adták hogy ne kelljen postaköltséget fizetni. Xd

Igazából nekem csak egy másolatra lenne szükségem, de nem tudom hogy a háziorvosok papíron vagy számítógépbe rögzítve tárolják e, illetve pontosan milyen adatokat tárolnak. Az Eesztbe tudom mik kerülnek fel, oda csak a felírt gyógyszerek, a leletek, meg a beutalók és a puszta tény hogy a háziorvosnál voltam. Ugye háziorvosi vizitről nem készül el lelet mint egy szakrendelésen, de akkor ők hol És miket tárolnak rólam?

2021. júl. 12. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!