Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha aprilisban beoltottak az...

Ha aprilisban beoltottak az elso vakcinaval, de nem tudtam elmenni a masodikra, akkor beoltathatom magam Pfizerrel most?

Figyelt kérdés
Nem szamitok vedettnek igy, tudom. Jelentkezhetek igy Pfizer oltasra? Mind a ket adagot beadnam, arra vartam, hogy lehessen. Nem lesz bajom, vagy bonyodalom ebbol, hogy mar van egy elso oltasom regebbrol es egy masikra jelentkeznek most? Orosz vakcinat adtak akkor.

2021. júl. 14. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az orvost, GYK-n nem érdemes ilyeneket kérdezni, mert valaki ezt mond, valaki azt.
2021. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Épp mai cikkben volt, hogy nem szabad keverni az oltásokat. Szerintem menj el az orvosodhoz, beszélj vele. Mindenféle oltásból van ideheze elegendő mennyiség, és azzal oltanak be, amit az orvos javasol.
2021. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
A vakcinakeverést jelenleg azoknak engedélyezik, akik komoly reakciót mutattak az első oltás után. Ebben az esetben beszélj az orvosoddal, hátha.
2021. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem kaphatsz most Pfizert, ha az első orosz vakcina volt. Egyelőre nem lehet keverni az oltásokat és úgy tudom, hogy még a rendszer sem engedi.
2021. júl. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!