Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltathatom magam ha antibiot...

Beoltathatom magam ha antibiotikumot szedek?

Figyelt kérdés
Felfázásra írtak fel zinnatot és a jövő héten szeretnék menni oltásra. Abba hagyjam az antibiotikum szedését?

2021. máj. 19. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Van a Facebookon egy csoport, Vakcinainfó - az orvos válaszol. Ott érdemes megkérdezni, vagy megnézni, mit írnak a gyakori kérdések fájlban.
2021. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már nagyon sok helyen néztem de általában azok akik a kérdést rakják fel sokkal súlyosabb betegségekben szenvednek mint én.
2021. máj. 19. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: Ezt nem mondanám. Nagyon sokan nagyon banális kérdéseket tesznek fel, amire a kérdésgyűjtemény is kitér.
2021. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem oltás előtt 1-2 hétig nem javasolt antibiotikumot szedni. De kérdezd meg a dokidat.
2021. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Háziorvost kérdezd meg,én úgy tudom előtte két hétig nem szabad/nem ajánlott.

Vakcinainfo egy rakás f@s,bocs.

2021. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most, hogy végre tudnék foglalni Pfizerre, összeszedtem egy jó kis Lyme-kórt, 5 hétig antibiotikum, meg utána is várhatok szerintem 2 hetet mire helyreáll az immunrendszerem. Király.
2021. máj. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :)
2021. máj. 20. 05:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm nemrég antibiotikumot kapott torokgyulladás miatt, neki azt mondta az orvosa, hogy a kúra után 2 héttel ajánlja az oltást. Szerintem is érdemes ezt kivárni, a 2 hét alatt pedig rendbehozni a bélflórát, amennyire lehet.
2021. máj. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!