Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik fogorvos vállalna el...

Melyik fogorvos vállalna el Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vidéki lakcímem van, de Budapesten tartózkodom. Szeretnék elmenni fogorvoshoz, de így hogy nincs budapesti lakcímem hova tudok menni?

2021. júl. 15. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szentkirályiba
2021. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magánrendelésre.
2021. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sote fogászati oktató intézet.
2021. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 lehetőséged van:

-Magánrendelő

-Semmelweis Egyetem Fogászati Oktatási Centrum (Szentkirályi utca 47). Bárki mehet, jó eséllyel hallgatók kezelnek majd szakorvosi felügyelet alatt. Nagyon jó ellátást fogsz kapni, hiszen minden tankönyv szerint kell hogy történjen, viszont mivel a hallgatóknak minden lépésről be kell számolniuk az oktatónak, lassabban végzel. A te helyzetedben ezt ajánlanám neked.

-Bekönyörögni magad valahova. Én nem mennék olyan helyre, ahol egyáltalán nem örülnek nekem, sokára kapok időpontot, stb.

2021. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!