Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Várjátok már a harmadik...

Várjátok már a harmadik oltást? Aki nem megy el rá attól ugye visszaveszik majd az oltási jelvényt?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom az lenne igazságos hogy aki elsumákolja a harmadik oltást annak érvénytelnítsék az oltási jelvényét hiszem már lehet nem is védett. Ezt meg fogja szerintetek lépni a FIDESZ <3 ?


El tudjátok képzelni hogy kötelezővé tegyék? Tök jó lenne ahogy a sok oltásellenes fröcsögne majd a facebook posztok alatt közben meg másnap benne felvenni az oltást :D



2021. júl. 16. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj inkább aludni mert szép álom vagy vegyél be egy agytágítót már ha segít rajtad mert egy alternatív valóságban élsz és még rohadt rosszindulatú is vagy. Csak nagyon vigyázz vissza ne nyaljon a fagyi egyszer de utána ne sírjon a szád🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Csak az egészségügyben lesz kötelező (egyenlőre), az oltási ig. nem örök életre szól, van lejárati ideje. Aki nem veszi fel az emlékeztető oltásokat annak úgyis lejár, ott van rajta QR kód azzal könnyen ellenőrizhető érvényes-e még.
2021. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Mi, laposföldhívők előre megmondtuk, kb 1 évvel ezelőtt. Minden nagyjából úgy lett, ahogy írtam/írtuk. Sok mindenkinek javasoltam, amikor okoskodott, hogy mentse el a kérdést, vagy csináljon képernyőmentést és visszatérünk rá😄.

Mindenkinek kötelező lesz idővel és évenként oltva leszünk. Újabb hullámok és mutánsok jönnek majd, ami ellen oltatni kell. Az oltatlanok ki lesznek szorítva az élet minden területéről, akkor is, ha makk egészségesek. Ezt én 5 éven belülre teszem. Le is írták már ezt itt ott, hogy ez lesz. Akkor ezek konteónak lettek nyilvánítva.

2021. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Azt mondják, négy hónappal a második oltás utánra ütemezik. De elvben megkapható korábban is. Az orvos adhat más típusú oltást is, mint ami az előző kettő volt.
2021. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát jó lenne ha nem kéne annyit várni szeretek oltásra járni olyan jó érzés tudni hogy felvettem ezáltal védve vagyok a veszélyes covid-19 vírustól.


Igen jó lenne mixelni, én Astrát kaptam most egy kis Pfizert nyomhatnának mellé aztán ha lehet menni később akkor elmennék még egy adag oroszra is.

2021. júl. 16. 17:11
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te tuti troll vagy. Ki ír olyat, hogy szeret oltásra járni? Provokálni vagy itt. Grat!
2021. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Persze!Vagy agyament vagy fizetett politikai hirdetést láthattunk ami elég gyenge és még viccnek is rossz

Az ótás életet ment és megvéd az egészségtől is 100%-ban🤭🤭

Jókat röhögök pff de jól nyomod 🤣🤣

2021. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem az második oltás után 4 hónapra ütemezik, hanem minimum 4 hónap után kapod meg jelen esetben, gondolom megint lesz sorrend. Az igaz és bár én nem vagyok laposföld hívő (mert ugyebár az kocka :-) ), hogy tudtuk előre, kell majd ismétlő oltás, aminek nem tudtuk az ütemezését, most ugye augusztustól lehet majd élni vele, ha eltelt 4 hónap a második után, de ki tudja azt, hogy lesz-e pl. negyedik pár hónap múlva. Elvileg a gyártók fél évet garantálnak, tehát elképzelhető, hogy 6 havonta kell majd, az egy éves időtartam abból ered, hogy ha szezonális lesz, de ez nem igaz egyelőre. Az is igaz és ezt már nagyon sokan kutatók is mondják, hogy minimum örökké velünk lesz a Covid, illetve 5 évig addig biztosan nagy problémákat fog okozni, politikailag is ki lesz ez használva, megy majd a korlátozás-feloldás-nyitás cirkusz. Egyelőre nem jött még ki a közlönyben, hogy pontosan ez hogy lesz, lesz-e szankciója, ha nem oltatod be magad, érvénytelenítik-e a kártyád, illetve mi annak az érvényességi ideje. Mivel eü.-ben kötelező lesz, megint nagy fennakadások lesznek, mert az oltásokat is le kell vezényelni, negatívan fog hatni az ellátásra, ráadásul az oltás utáni reakciók miatti táppénzes dolgozó is sok lesz.
2021. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Imádom a kérdéseid meg a válaszaid😂😂😂😂
2021. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Oltasi jelveny, szakadok🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!