Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak a saját kerületemben...

Csak a saját kerületemben (állandó bejelentett lakcím) lehet háziorvosom? Valaki segítsen légyszi.

Figyelt kérdés
Jelenleg nem abban a kerületben lakom, ahova be vagyok állandóra jelentve. Tehát a bejelentett lakcímem a 17-ik kerületben van, a tartózkodási helyem pedig a 12-ik kerületben. Bármelyik kerületben lehet háziorvosom, vagy csak abban a kerületben, ahol az állandó bejelntett lakcímem van?
2010. aug. 27. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a háziorvos elfogad, bármelyiket, bárhol választhatod.
2010. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a lakcím kártyám a 13-ba szól, de már ideköltöztem a páromhoz 16-ba és már át is iratkoztam ide házidokihoz jó fej, nem is kérdezte hogy papíron ide leszek-e bejelentve
2010. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bárhol lehet háziorvosod, de ha nem oda tartozol, akkor az orvosnak nem kötelessége téged felvenni a praxisába.

Én mai napig oda járok házidokihoz, ahol régen laktam. A doki Bp.-en én meg Dunakeszin lakok.

2010. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!