Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nincs bejelentett lakcímem...

Ha nincs bejelentett lakcímem egy városban és területileg nem oda tartozom attól még igénybe vehetem az ambuláns szakrendeléseket? Természetesen nem magán úton!

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 10:18
 1/5 eNerdzsy ***** válasza:

Ha nincs szükség sürgősségi ellátásra akkor csak a bejelentett lakcímedhez tartozó szakrendelésen látnak el.


Az is elég, ha a tartózkodási címed van az adott körzetben.

2011. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élsz, de Pesten úgy van, hogy vannak központi szakrendelések, ahova bárki mehet TAJ kártyával. Én is ilyen helyzetben vagyok, Pestre felköltöztem, viszont legelőbb ősszel továbbköltözök nagyobb lakásban, így nincs bejelentve a lakcímem.
2011. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Győrben lakom albérletben és Kapuváron van az állandó lakcímem.Elvileg ha ideiglenesen bejelentkezem Győrbe akkor már igénybe vehetem a rendeléseket?
2011. jún. 7. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha ideiglenes lakcímet ráíratod a lakcímkártyára, akkor kötelesek fogadni abban a városban mindenhol.
2011. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor már csak a főbérlőmet kell meggyőznöm h engedje meg!:)Hát nem tudom h sikerül -e
2011. jún. 7. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!