Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem látszik a BCG oltás...

Miért nem látszik a BCG oltás helye?

Figyelt kérdés

Sziasztok 21 éves vagyok. Megkaptam csecsemőkoromban az oltást de mégsem látszik a helye. A környezetemben mindenkinek ott van a helye.

Akkor nekem miért nem.?



2021. júl. 21. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 vagyok, nekem se látszik. Elvileg normális, ha nem látszik.
2021. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem se látszik.
2021. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Abszolút nyoma sincs nekem. Pedig megkaptam.
2021. júl. 21. 11:10
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem sem, pedig állítólag megkaptam. Bár anyám nem emlékszik rá, viszont a kiskönyvemben benne volt.
2021. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem látszik akkor nem adtak be, vagy nem jól.

Az még hónapokig gennyes gyulladt csecsemőkorban.

De ennel az oltásnál valóban él a nyájimmunitás, aki be van oltva, nem fog továbbfertőzni, szóval nagyon kicsi az esélye, hogy elkapod.

Ellentétben egy influenza, vagy covid oltással, ahol az oltott ugyanúgy hordozó és terjesztő.

2021. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. ez nem igaz. Ritkán van, hogy nem látszik, de nem jelenti azt, hogy nem adták be, vagy nem jól. Utánajártam, mikor bennem is felmerült, hogy gond lehet, hogy csak nekem nem látszódik a környezetemben.
2021. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem látszik semmi.
2021. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!