Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki kórházban hal meg, annak...

Aki kórházban hal meg, annak már nem írnak Zárójelentést? Párom meghalt, és csak a Halottvizsgálati bizonyítványt adták. Ilyen esetben készül egyáltalán Zárójelentés? Az alkalmazott gyógyszerek érdekelnek.

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"és mindig rajta van a terápia."


Ez pedig nem igaz. Az otthonra javasolt terápia valóban mindig rajta van, az, hogy az adott intézményben mit kapott gyakran csak nagyon nagyvonalakban van jelen.

2021. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
11, nem nagyvpnalakban, fel van sorolva minden.
2021. júl. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12-es orvos, vagyok X intézményben dolgoztam, több ezer zárót olvastam, nem keveset írtam is. Van ahol rendesen ráírják, van ahol meg szarnak bele, ezen mi a f.szt nem lehet felfogni?!


Ha valaki perelni akar akkor kitörölheti a seggét a záróval, mert a lázlapra van szüksége. Pont. Be lehet fejezni az okoskodást!

2021. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 12-estől kérdezném, a lázlap archiválva belekerül papír alapon a kórházban a beteg anyagába? Mert az EESZT rendszer lakosság számára megnyitott portálján a lázlap nem kerül feltöltésre/nem látható.
2021. júl. 22. 13:39
 15/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, a 13-astól kérdezném.
2021. júl. 22. 13:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, igen bekerül, és ki lehet kérni, nem dobjuk ki, mert egyrészt nektek is kellhet pl. peres esetben, másrészt mi is szoktuk használ pl. amikor kutatást készítünk, mert a záróról az infó bő fele lemarad.
2021. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És ezt a lázlapot még akár pár hónappal a beteg halála után is ki lehet kérni a hozzátartozónak? Akkor is készül lázlap, ha a beteg 24 órán belül meghalt?
2022. márc. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!