Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki alkalmazott már szájból...

Valaki alkalmazott már szájból szájba lélegeztetést? Leírná hogy ment?

Figyelt kérdés
Könnyen rászedte magát hogy csinálja?Mennyire volt hatékony?Érdemes volt csinálni?

#szájbólszájbalélegeztetés
2017. jún. 24. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vöröskereszt elsősegély verseny, 10. lettem szóval jól ment :)) Amúgy bábú volt, ha idegen emberen kell alkalmaznod használhatsz szebkendőt a higénia szempontjából, de ezzel is csökkented az esélyeit. (16/L)
2017. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*zsebkendőt
2017. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szóval ha te végeznéd akkor nem tennék rá zsebkendőt?
2017. jún. 25. 23:23
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha előállna a szituáció, én peddig rászánnám magam a cselekvésre egyértelmű hogy nem használnám. Vagy csinálom, és nem használom vagy egyáltalán nem csinálom.
2017. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem :) Szerintem én is hasonlóan végezném a lélegeztetést vagyis nem tennék semmit a szám és a beteg szája közé!Ha egy ápolt,higénikus emberről van szó akkor nyugodtan lehet csinálni szerintem :)
2017. jún. 26. 09:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy betegnek lehetne nevezni, élő emberen ilyent nem végzünk, ha sikeres és magához tér belső vérzéssel, meg törött bordákkal... nahh, akkor már beteg
2017. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor hogy nevezzem halott?
2017. jún. 26. 18:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Még nem, de a halálán van. Nincs pulzusa, de ha szakszerüen végzed rajta az újraélesztést még fen tudod tartani a keringést és a légzést (ergo, az agy még nem halt el, azt mented) Amúgy nézz utánna, mert ez nem csak "szájból szájba" részéből áll :) Az hogy beteg... hát, ha fontos megnevezni én beérem a személyel, az alannyal, az érintettel de még a pácienssel is.
2017. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy legtöbb esetben nem egy részből áll...
2017. jún. 27. 22:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Helyes :D Csak a szájból szájba részéről egy régen olvasott romantikus regény jutott eszembe, és mivel sok helyen előhúzzzák ezt... gondoltam biztos, ami biztos :) Ne vedd sértésnek, magamból indultam ki.
2017. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!