Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan vizsgálat ami a...

Van olyan vizsgálat ami a medencémet teljes egészében megvizsgálja akár 3D-ben?

Figyelt kérdés

Úgyérzem van vele valami gond, több probléma is van, de ide oda menni orvosokhoz nem a legjobb Urulogushoz is most fogok visszamenni és nemtudom eldönteni, hogy most tényleg van ott valami gond vagy mit érzek igazából. Ultrahangon nemrég voltam ahol a vesémet holyagom és a prosztatámat nézték meg, úgyérzem feszülők ott egy kicsitígya has-medence résznél.


És most elfogott a gondolat, hogy CT vagy más vizsgálatra van e lehetőségem ami teljes képet csinál a testem ezen részéről 3D-ben, hogy akár az orvos teljesen átnézze meg akár én is? Már nemigazán tudom mi lenne a legjobb megoldás. Proktologiai és Urulogiai gondok is vannak, de nemtudom meghatározni se, hogy most mi ez az egész és ugy gondolom, hogy talán egy ilyen vizsgálat segítene háthavan ott valami csak nem vette észre az ultrahang.



2021. júl. 22. 17:42
 1/2 anonim válasza:
Van, MRI a neve. Olyan várólista van... Vagy, ha van lóvéd... Vagy ismerősöd, egy állatorvosi klinikán...
2021. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdezó!

Erre találták fel a háziorvost. Mond el neki a panaszaidat ( előtte odahaza írd össze őket, nehogy kifelejts egyet is, mert ezek valszeg összefüggő bajok ). Azt ő majd kiszelektálja, hova küldjön vizsgálatra. De ne ta akard neki meghatározni, hogy most egy CT kéne, meg egy MRI stb. Ez az ő dolga. Ja, és bízzál benne...

2021. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!