Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen szakemberhez forduljak,...

Milyen szakemberhez forduljak, ha felnőttként Szenzoros Processziós zavarom van?

Figyelt kérdés
A témában nem igazán találok semmit, ami nem gyerekeknek szól. Angol oldalakon találtam tesztet felnőtteknek, amiből igencsak úgy tűnik, hogy valóban ez lehet nálam a probléma, viszont nem tudom, kihez forduljak vele.

#zavar #szenzor #szakember #SPD #processziós #szpz
2021. júl. 26. 21:00
 1/1 anonim válasza:
Találtál megoldást? Az Ayres-terápia pl. lehet jó, de ha rákeresel szenzoros fejlesztésre, találsz foglalkozásokat. Ne lepődj meg, ezek gyerekeknek szólnak, de egy ilyen terapeutával szerintem érdemes lehet felvenni a kapcsolatot, hátha vállal, vagy tovább tud irányítani.
2022. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!