Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetek ha anyám be akar...

Mit tehetek ha anyám be akar olthatni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és anyám be akarja nekem adatni a covid vakcinát .A családból már csak én nem vagyok beoltva. Tehetek valamit? Vagy mivel kiskorú vagyok ö dönti el?

2021. júl. 27. 16:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
NE! állj ki a szavadért, ne legyél génhibás
2021. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

A szülőnek, csak a beleegyezése kell.

Akarata ellenére, senkit nem oltanak be.

Nem fognak le kötözni és beoltani.

2021. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Fura, hogy egy értelmes család hülyegyereket nevel. Lehet hogy adoptáltak.
2021. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
75%
Szerintem is fura hogy ilyen fogytékos szülöknek ilyen okos gyermeke van.
2021. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Jogilag NEM kötelezhetnek az oltásra, ha nem egyezel bele. Tehát ha nem akarod, NEM oltathatnak be erőszakkal, az akaratod ellenére. Állj ki magadért, szorítok neked! :)

17/L, szintén oltatlan vagyok, voltam és maradok is!

2021. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Egy kórházban dolgozom 8 éve az intenzív osztályon,mint szakképzett nővér,ebből 1-1,5 évet covid intenzíven voltam .Sok mindent láttam,sok mindent tudok.

Csak annyit mondok: NE OLTASD MAGAD!!!

Én is oltatlan vagyok és az is maradok!!!Úgyhogy szept.1-től munkanélküli leszek!!!

2021. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó, orvosként egyrészt úgy gondolom, hogy kamu. Másrészt úgy gondolom, hogy ha mégsem az, akkor érted nem kár, egy hülyével kevesebbel kell együtt dolgozni.
2021. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Utolsó,mi kamu?
2021. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy covid intenzíven dolgozó az oltás ellen kampányol. Ilyen nincs vagy ha mégis van, akkor az illető olyan szinten hülye, ostoba és tájékozatlan, hogy semmi keresnivalója az EÜ-ben.
2021. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Kedves ember maga,mit ne mondjak.Szépen beszél.Gondolom a betegei imádják.

Nem kell mindent elhinni,amit beszélnek.A politikusoknak,médiának,meg az álcelebeknek nem szabad hinni.Hány éves?Elég naív embernek tűnik.

Az egyik kolléganőm kérdezte mért nem hiszek az oltásokban,hiszen tudósok fejlesztették ki.Igen,tudósok.....népirtás céljából.Az egyik Karikó Katalin a magyar Mengele. Ez egy tömeggyilkos.Olyan mint egy baszatlan Szűz Mária,akit még az apám se dugna meg.Ocsmány emberi lény.És maga ezeknek hisz???Most komolyan???

2021. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!