Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudnék magamnak megfelelő...

Hol tudnék magamnak megfelelő és normális egészségügyi ellátást kapni a szemölcseimre?

Figyelt kérdés

3 vírusos szemölccsel mentem el az SZTK-ba, bőrgyógyászatra. Maga a hely egyébként köztudottan szar hely, szar "orvos"nak csúfolt "emberekkel", de a bőrgyógyászaton lévőek méginkább. 2 hónapot vártam időpontra, és az ottani orvosi ellátásom így zajlott: Ezek szemölcsök? Le lehet fagyasztani, vagy mit lehet vele csinálni? Bőrgyógyász kolléga, aki 2 másodperces gyors ránézés után határozott: lehet szemölcs, de lehet hogy nem. Menjen haza, áztassa forró vízbe. Nincs fagyasztás, rendelet alapján az SZTK-ban nem kap orvosi ellátást, aki nincs beoltva. Nem tudom hogy szemölcs-e, de lehet, hogy az.

Mindezek tetejére igencsak flegmák, bunkók, lekezelőek. Orvosnak semmiképp sem valóak. Csúnyább jelzők is vannak, melyekkel tökéletesen le lehet írni az ilyeneket, de az mindegy is. :)


Ezt félretéve, maga a kérdésem: ha nem az SZTK-ba megyek, ahova körzetileg tartozom, hol kaphatnék megfelelő orvosi és szakmai ellátást? Csakis magánúton, magamnak több tízezer forintokat kifizetve, ahol egy konzultációért elkérnek 8ezer ft-ot, vagy létezik más megoldás is? Nem hiszem el ezt az országot, és ezt a rendszert... :)


2021. júl. 27. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
8000 forintos konzultáció tök olcsó.
2021. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem régebben hosszú idő után, sok eredménytelen fagyasztás után egy drnő felírta a Verrumal ecsetelőt, naponta rákentem a tetejére, minden nap egy réteg leszáradt, s apránként végeztem vele. De a koncentráltabb szalicilsav is ugyanezt teszi, ezt a patikában lehetett kapni vény nélkül. (Nem minden patika ugyanolyan, valahol nem akarnak vagy nem tudnak vény nélküli olcsó anyagokat kiadni. ) Filléres hatékony megoldás.
2021. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!