Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Oltottak! Hány oltásig akartok...

Oltottak! Hány oltásig akartok elmenni?

Figyelt kérdés
Most már jön a harmadik, de már szóbeszéd a negyedik is, sőt, ha jól tudom gyógyszert is kell majd szednetek, már azt is csinálja a Pfizer:D
2021. júl. 28. 07:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
Bármeddig, amíg a járványhelyzet indokolja. Az eddigiektől sem lett semmi bajom, nem vagyok dedós óvódás, aki retteg egy szuritól, felnőtt ember vagyok. Akik influenza ellen szokták oltatni magukat, azok eddig is felvettek évente egyet. Csodák csodája, semmi bajuk, és nem lettek zombik sem, akiket Bill Gates irányít. Ki hitte volna?
2021. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom neked ez most új, mert kis iskolás vagy, de influenza ellen is minden évben oltatni kell, pont a mutációk miatt. Itt is ugyanaz a helyzet.
2021. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

1,2.

De nem mindenki olyan szerencsés mint ti. Én azért hagytam abba az "oltakozást" mert az influenza elleni oltás évében olyan páratlanul beteg lettem, hogy arra a döntésre kellett jutnom, a szervezetemnek több esélye van oltás nélkül. Szerintem ez a helyzet a covid oltással is. Csak azt már nem merném megkockáztatni ilyen tapasztalattal. Ezért kellene elfogadni tisztelettel, hogy nem vagyunk egyformák, igenis vannak olyanok akiknek az oltás miatt berobban az immunreakció nem pedig enyhébb lefolyás következik be ahogyan azt várnánk. Ettől még nem vagyunk dedósok, hülyék akik félnek a szuritól.

2021. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

Oltva vagyok, de köszi, a 3. oltást nem kérem. S nem azért, mert félek a szuritól, ahogy fentebb írták. Gyerekkoromban sem féltem.

Egész egyszerűen nem hiszek a hatásosságában, s most lehet lepontozni.

Ha évente kell felvenni, mint az influenza oltást, akkor akik január, februárban kapták, még azoknak sem aktuális a harmadik. Vagy ha igen, akkor ezt félévente kell kapni? Az a legnagyobb gond, hogy semmi biztosat nem tudnak róla mondani. Az meg, hogy M.C. úgy kommunikálja, hogy javasolja a vakcinák keverését - tehát 2 Pfizer után kaphatsz 1 Sinopharmot - kösz, de honnan tudja, hogy ez milyen hatást vált ki, illetve, hogy ez így nagyobb védelmet ad? Kb olyan szaga van, mintha el kellene sózni a kínai oltást.

Egyébként influenza ellen még egyszer sem oltattam és nem tartozom a legfiatalabb korosztályba.

2021. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

2-őt kaptam de itt meg is állok.

Egyrészt soknak gondolom a 3 oltást 5 hónapon belül,másrészt vannak mellékhatások ismeretségi körömben amik aggodalomra adnak okot.

Sok helyen olvastam hogy 2 Pfizer is tökéletes védelmet ad,így nem kérek többet.Nem mellesleg igen erős mellékhatásaim voltak a 2. után.

2021. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%

#2

Az influenza elleni oltás NEM kötelező, tehát nem kell oltatni, csak aki akar. Fogalmazz pontosabban!

2021. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Egyelőre nem tervezek újabbat a már megkapott 2 után. Megvárom, hogyan alakul a járványhelyzet a továbbiakban, ér-e egyáltalán valamit az egész oltakozás. Vannak kétségeim.
2021. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Én nem fogom, emiatt a furcsaság miatt pedig sinofarmos vagyok. Mindenhol megfigyelik ahol sok már az oltott ugyanezt:

[link]

Mostantól az immunrendszeremben bízom, az oltások nem látom, hogy beválnának amúgy sem.

2021. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
2 oltást kaptam, ha ezek nem védenek meg legalább idén akkor minek kapjak harmadikat?
2021. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
16%
"Én nem fogom, emiatt a furcsaság miatt pedig sinofarmos vagyok. Mindenhol megfigyelik ahol sok már az oltott ugyanezt:" Ne kamuzz, te a hárompontos oltásellenes szektás vagy, folyamatosan szétspammolsz minden kérdést ezekkel a szarokkal.
2021. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!