Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ugye milyen jó, hogy most már...

Ugye milyen jó, hogy most már az oltottak is útálják az oltatlanokat és visszont, és nem csak a jobb és baloldaliak közt van útálkozás?

Figyelt kérdés

Végre nem csak azért lehet útálni a másikat, mert ő másmilyen politikai nézetet vall, hanem azért is, mert ő oltott én meg nem, vagy én vagyok oltott és ő nem. Fantasztikus nézni, hogy mennyi gyűlölködő posztot lehet látni csak azért, mert az egyik ember oltáspárti másik meg nem akar oltakozni. Tökéletesen sikerült összeugrasztani az embereket, miközben akik csinálták jókat röhögnek a markukba és degeszre keresik magukat az egészen.

Ti is örültök, hogy végre szabadon lehet gyilkosnak nevezni a másikat, lehet útálkozni, kígyót, békát kiálltani rá, alpárijelzőkkel illetni csupán azért, mert más a véleménye a vírusról vagy az oltásról? Milyen jó, hogy most már végre van miért azokat is gyűlölni, akiknek eddig azonos volt a politikai nézetük.

Hát nem fantasztikus?



2021. ápr. 24. 12:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, imádok gyűlölködni és másokat lehülyézni, ez olyan jó.
Ezt csak mások csinálják, én szeretem az embertársaimat akkor is, ha más a véleményük.
26 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem szoktam utálkozni.Jókat nevetek azon is ami itt van.Jó állampolgárként beoltatom magamat oszt lesz ami lesz.

Mindenkinek szép napot!🤡

2021. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

"oszd meg és uralkodj!"

2000 éve működik, nem csoda, hogy a Fidesz is ezt teszi.

2021. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem tök egyszerű, kötelezővé kéne teni az oltást. Akkor senki se utálkozna.
2021. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy ilyen mindenki gyűlöl mindenkit ország.
2021. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Én speciel nem utálom az oltásfóbiásokat, csak vicces amikor egy-egy ilyen intézkedés után ennyire háborognak :D saját paranoiátoknak vagytok "àldozatai" nem a háttérhatalomnak :D
2021. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Oltásellenesként nem utálkozom úgyhogy ne általánosíts.inkább a megbukott járványkezeléssel foglalkozz,az az aktuális téma, nem pedig ez a nemlétező.
2021. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Igen, hármas mond valamit.


Ha kötelező lenne, egyből beoltatnám magam, hiszen akkor már a felelősség az oltást kötelezővé tevő állambácsié.


Így viszont ha körmönfont módon rávesznek/rápresszionálnak, hogy beoltasd magad, ha feldobod a pacskert néhány nap múlva (mert van ilyen az egészségesek között is!!!), akkor csak széttárja a kezét az állambácsi, meg a munkahelyi főnök, hogy hát: "te kérted a vakcinát!"

2021. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként ne aggódjatok, az államapparátus vastagon röhög rajtunk a markába.
2021. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

A magyarokat a gyűlölet tartja össze.

Közös ellenség kell, mert akkor megvan a nagy egyetértés.


Ez a vírus most megzavarta a fideszagyúakat.

2021. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező pajti, inkább neked járna az a fejbelövés, amivel itt más válaszolókat kínálgatod, eleve ki bántott, anyuci nem puszilt szájon ma reggel vagy mi van?
2021. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!