Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Menjek inkább magán orvoshoz?

Menjek inkább magán orvoshoz?

Figyelt kérdés

Candidia gombám van A doki adott egy krèmet, azt mondta kèt hèt. Utánna nèztem, ott is kèt hetet írtak. Kèrtem az első vizsgálat után egyből időpontott, 4 hètre volt. Nem gond, gyógyszer van... Na most a 4 hètig használtam a kenőcsöt. Vissza mentem mèg mindigegvolt. Kaptam 2 szem gyógyszert, heti 1 et kellett bevenem. Okè bevettem. Kenjem mèg 4 hètig, majd menjek vissza. Okè kèrtem rgyből időpontot. Most eltelt 5 hèt de mèg mindig megvan. A magánorvossal jobban járok, vagy ez esetben teljesen mindegy? egy tègelynyi krèmet kaptam, elmèletben elèg lesz. Nem tudom hogy milyen krèm, fehèr tègely, fehèr krèm, aminek nagyon rövid a szavideje. Száraz hűvös helyen kell tárolni...

mihez kezdjek, hogy megszűnjön a problèma?


2021. aug. 4. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez nem gomba.Lehet baktérium okozza.Nem biztos hogy hogy jobb a magánorvos,de mindenképp menj vissza.
2021. aug. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj vissza persze. De azzal is segíthetsz magadon hogy kevés cukrot illetve élesztős kaját eszel (kenyér...stb) ezeket szereti a gomba.
2021. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
6 hete kezelnek.... csúny lenne ha nem az lenne....
2021. aug. 4. 08:39
 4/10 A kérdező kommentje:
tehát akkor vízfogyasztás első sorban. kenyèr minimális, illetve rizs sülthúsok, zöldsègek fogyasztása? ha a kenès 2* naponta de 3 szor tusolok le akkor 3* kenjem magam?
2021. aug. 4. 08:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol kell kenegetni??
2021. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem nőgyógyászhoz csak maganba érdemes menni, drága de sztk az valami botrány a várakozási időről ne is beszeljunk..
2021. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen! Kevés szénhidrátot és cukrosat (az a fő szénhidrát :) !

Persze amennyiszer tusolsz annyiszor kend is be.

Milyen gyógyszert adott? Én Diflucan kapszulát kaptam anno nekem segített.

2021. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert ha huvelyi, akkor fura, hogy kup szóba se kerult.

Meg a gyogyszer, amit emlegetsz, mi? Fajdalomcsillapito vagy gombaölő?

2021. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Fèrfi vagyok,... bocsi nem írtam...

am ágyèk, azon belül makk rèsz.

anyagiakban nem gond a magán doki, egèszsèg kártya erre van.

a tègelyre nincs nèv írva.

Gyógyszerből talán azt, de a doboza most nincs nállam, de 90% hogy azt kaptam...

2021. aug. 4. 09:41
 10/10 A kérdező kommentje:
úgy rèlmlig gomba ölő. Am az orvosi papíron rajta lesz, kb 4 fele megíro. ha tudom pontosan
2021. aug. 4. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!