Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Cukorbetegek, dexcom G6-ot...

Cukorbetegek, dexcom G6-ot használ valaki?

Figyelt kérdés

Július 1től reklámozzák a nagy árcsökkenést, de nem tudok kiigazodni mindenen.

Érzékelő és adó: ezt úgy látom mintha egy eszköz lenne, ami rám kerül, de a forgalmazónál 2 külön, 17 és 20 ezres eszköz... Egyik helyen 3 hónap élettartamot írnak, másik helyen 10 napot... Valaki elmesélné, hogy akkor hogy működik ez?



2021. aug. 4. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem használok, de a második részében tudok segíteni.

A cgm-ek úgy működnek, hogy van egy eldobható része (a szenzor) és egy újrahasználható része (a távadó). A szenzor élettartalma a 10 nap, a távadóé a 3 hónap. A szenzor áll közvetlen kapcsolatban a testeddel, azt lövöd be magadba, erre kell rákattintani a távadót, ami a leolvasó eszközre továbbítja az adatokat.

2021. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szenzor 10 nap ez van rajtad ebbe kell belepattintani az adó részt ez 3 hónap ez csatlakozik a vevő egységhez azt pedig hozzá lehet kapcsolni a hozzá való inzulinpumpához lényegében egész jól automatizálni lehet az egészet így . 5 éve van lassan dexcom-om én szeretem jól el vagyok vele lényegében nem kell szurkodnom magam állandóan és annyira figyelnem sem , mert mindent megold ez a cucc plusz van hozzá egy telefonos app így ha gond is van jelez plusz az aplikációba ment minden adatot így a szokásos 3 havonta orvos látogassom is egyszerű nem kell írogatni a dolgokat csak át küldöm az összes menetet cuccot a dokinak és kész
2023. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!