Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Új TAJ kártya igénylés ingyene...

Új TAJ kártya igénylés ingyenes, ha nekem még a régi papír alapú van?

Figyelt kérdés
Azt írják, az első kártya ingyenes. Honnantól számítva az első? Mert nekem még az a régi hulladék van, ami nem kártya, hanem egy darab papír. Kártya alapú most lenne először. Vagy az nekik már kártyának számít? 3000 forint lenne amúgy...
2021. szept. 1. 13:59
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Bár én évekkel ezelőtt igényeltem ilyet, akkor nem kellett fizetni érte.
2021. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most is a "hulladék" van.

Az új személyiben lehet rögzíteni a taj számot is, csak az a bibi vele, nem mindenhol van leolvasó.

2021. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj be/ hivd fel oket es kerdezd meg. 3 ezer nem akkora osszeg egyebkent, de akkor sincs semmi, ha nem cserelteted ki, boven eleg, ha a taj szamodat tudod. Parom elhagyta, 5 ev utan most csinaltatott ujat, neki 3 ezer volt.
2021. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Benne van a személyimben, de nyilván 10-ből 10 kórházban nem tudják beolvasni.


Az új is hulladék? Nekem még az a több évtizedes zöld hulladék van, ami nem fér be a pénztárcába, hogy könnyebb legyen elhagyni.


Tudom a taj számot, és tényleg elég szokott lenni, de ha ingyen lett volna, akkor kicseréltem volna, mert a papírról 25 év alatt lekoptak a számok.

2021. szept. 2. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi a hulladek, az uj az egy laminalt kartya. Mondjuk a penztarcadba lehet ez se fer be, mert nagy, de legalabb nem egy darab papir.
2021. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!