Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek elmehetek ilyen...

Szerintetek elmehetek ilyen problémával ügyeletre? (Nőgyógyászati probléma)

Figyelt kérdés

Kértem időpontot nőgyógyászhoz, de több, mint két hét múlva tudnék csak menni, más nőgyógyászokhoz meg mégkésőbb (végigtelefonáltam a környék összes nőgyógyászát). Úgy voltam vele, hogy kibírom addig, de hólyagszerű pöttyök jelentek meg rajtam ott alul, amik egyre jobban fájnak, és már ott tartok, hogy se pisilni, se nagydolgot végezni nem tudok, se fürdeni, se pedig ülni, se pedig sétálni, mert olyan szinten fáj. Fogalmam sincs mi ez, de a munkahelyemen sem tudom így végezni a dolgom. Amellett, hogy baromira csíp és éget a csiklómban is olyan érzés van minden egyes alkalommal, mikor hozzáér akár a szellő is, mintha valaki izomból belevájná a körmét. Nem szeretem az ügyeletet választani, csak abban az esetben, ha tényleg valami nagyon nagy probléma van, amivel nem lehet várni, de ez olyan szinten fájdalmas, hogy nem bírok megmaradni, minden egyes nappal jobban fáj, nem áll meg, és ma már elért odáig, hogy az is fáj, ha csak fekszek és nem ér hozzá semmi.

Szóval a kérdésem ugyan az, nagyon pofátlan lenne ezzel elmenni ügyeletre?



2021. szept. 8. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem elég nagy bajnak tűnik. Első körben újra hívnám a nőgyógyász hogy mekkora a baj, ha nem fogad, mennék az ügyeletre. [link] Már csak ezért is, van egy erős gyanúm hogy ez lehet a baj. És elvileg ezt csak aktív szakaszban tudják diagnosztizálni, nem időhúzós kategória. (a pasidnak meg ránézni a körmére :(
2021. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászt is megpróbálhatod. Nemi betegsegek rájuk tartoznak ugyis.
2021. szept. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Herpesz
2021. szept. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!