Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » PCR teszt este 8-kor, garantál...

PCR teszt este 8-kor, garantáltan legkésőbb másnap hajnali eredménnyel - Budapesten HOL?

Figyelt kérdés

Félnapos utazás, plusz a kinti szállás kérése miatt ennyire speciálisak a határidők.

(Teljesen mellékesen be vagyok oltva, de a PCR teszt kell erre a bizonyos helyre akkor is.)



2021. szept. 9. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sehol.
2021. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehol.
2021. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A "sehol" azért szomorú, mert ugye mindig megvan a pici esély hogy a teszt pozitív és akkor mi a csudának vagyok már rajta a vonaton ami fél napig visz.
2021. szept. 9. 09:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Napon belüli a leggyorsabb teszt, holnap reggelig talán megjön ha ma meglesz a mintavétel. Szerintem bármelyik PCR teszt pontot felhívod elregéled nekik megmondják hogy oké vagy nem.


Vagy az antigén gyorsteszt ha azt elfogadják. Az 15 perc.

2021. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szállás 24 órán belüli PCR-t kér. :-(
2021. szept. 9. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Küld el az anyjukba, és keress normális szállást. Nem értem, hogy antigén teszt amit kb. elég évente kettőt csinálni miért nem jó mindenhová, eleve ha oltott vagy antigénes valaki még ha el is kapja, nem fog olyan szinten fertőzni, és max. pár napig. Arra meg csak tudnak úgy szállást adni, hogy az ágyakat körbeveszik hatalmas nylon légburokkal vagy hasonló. Elég gáz már ez a pcr ide-oda dolog, ennek kb. egy gombnyomásnak kéne lennie helyben a szálláson, vagy covid kiszimatoló kutyának.
2021. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Probald meg ezeket....


[link]

[link]

2021. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress másik szállást. Én oltottként tünetmentesen biztos nem engedném egy szállás miatt az orromon keresztül agyamig felturkálást.. inkább aldunék a kocsiban..
2021. szept. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez egy németországi szállás, ők maguk írták meg nekem üzenetben, érdeklődő kérdésemre hogy milyen teszt kell. (24 óránál nem régebbi PCR a becsekkolás időpontjában.) Azt írják, sajnálják ők is, de ez a szabály.

Amúgy vonattal megyek, kocsiban nem tudok aludni, a szállást pedig már kifizettem.

2021. szept. 13. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!