Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az egészségügyi dolgozók kötelező covid oltásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 17:18
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó, az, hogy te cseléd vagy az a te egyéni problémád. Ma Magyarországon aki akar, tud és szeret dolgozni hülyére keresheti magát. Milliós fizukat lehet szakmunkásként összehozni legálisan. Az, hogy te ehhez gyáva, lusta és béna vagy nem az ország hibája.
2021. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
27%

De nem az egészségügyben alkalmazottként.

Különben nem lépnének le, nem fenyegetőznének sztrájkkal stb.

Végülis Lölő is egy milliárdos szakmunkás nem? De mégse Dr.

2021. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Doktorként a rezidenseket leszámítva szintén millió felett lehet keresni.
2021. szept. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
39%

És meddig is rezidens egy rezidens? 5-10 évig?

Az orvosi egyetem mennyiből jön ki alsó hangon 6-8 millió ft plusz megélhetési költségek?


Akkor pont elkezdik törleszteni az addig felhalmozott 10-15 milliós adósságot vagy költségnek is nevezhető...

2021. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Orvos vagyok. Nulla adósságom van. Egyetem végén is nulla volt. Az orvosi egy ingyenes egyetem . Az, hogy valaki balfék és nem fér bele a 14 finanszírozott félévbe, vagy nem veszik fel államira, az már az ő hibája. A rezidens képzés pedig 3-6 év, de most már ők is jobban keresnek. A saját asszisztensem szintén nettó 360-at visz haza. Ennyit az EÜ-ről.
2021. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Ami adósságot orvosin össze lehet hozni, az a megélhetés. De, nem kell minden hétvégén inni és jé egész jól ki lehet jönni.
2021. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

"Orvos vagyok. Nulla adósságom van. Egyetem végén is nulla volt. Az orvosi egy ingyenes egyetem . Az, hogy valaki balfék és nem fér bele a 14 finanszírozott félévbe, vagy nem veszik fel államira, az már az ő hibája. A rezidens képzés pedig 3-6 év, de most már ők is jobban keresnek. A saját asszisztensem szintén nettó 360-at visz haza. Ennyit az EÜ-ről."


Ja orvos vagy!


Csak azt elfelelted közölni ahogy a magadfajta általában MINDÍG, hogy orvos / tanár családból.


Aki nem érti az összefüggést annak ajánlom a következő vieót, hogy értse.


https://www.youtube.com/watch?v=S33pgMdOX1o



Persze ez nem jelenti azt, hogy nincsenek kivételek, mert miért ne lehetnének? Mindíg vannak, csak sajnos ritkán.

2021. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Már bocs nem fogok egy fél órás okoskodást megnézni. Se orvos, se tanár nincs a családomban, én vagyok az első EÜ dolgozó. Ami a családomat illeti a szüleim becsületesen dolgozó emberek átlag szakmákkal.


Megjegyzem a fuvaros apukával szegény családból jött évfolyamtársam is hitel nélkül végzett.

2021. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!