Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magán gyógytornászok iránt...

Magán gyógytornászok iránt van kereslet? Ha igen, mennyi pénzt kereshet egy hónapban?

Figyelt kérdés
Továbbá egy magán "gyógytornászat" nyitásához, kialakításához mennyi pénzre van szükség? Megéri annak tanulni?

2021. szept. 25. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerekekre, idősekre is kiterjed a szakképesítés, és a környéken nem te leszel a 10. ezzel foglalkozó, akkor simán megérheti.

+ Ha házhoz is kimész, az is dobhat rajta.


A pénz részét konkrétan nem tudom, alaptőke mindenhez kell, és lassan is folyna vissza amit belefektetsz, de hosszú távon ,ha jó vagy, bejöhet az élet.

2021. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szakma túltelítődött. De tény szükség van rá, kérdés az egyre emelkedő áraikat ki tudja még megfizetni. Mert azért 1 óráért 10 ezret kevesen tudnak megfizetni.
2021. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudtom szerint (van kettő ismerősöm, aki gyógytornásznak tanult) a szakma túltelítődött és már vizsgázni is nehéz, mert nem találnak helyet a kötelező szakgyakorlatra.


Viszont, azt tudom, hogy ha beszélsz más nyelvet, akkor a magyar gyógytornászokat (főleg, ha esetleg beteg gyerekek/felnőttekre vagy szakosodva) szívesen viszik külföldre. Annyit tudok, hogy Nizzában pl csak kettő jó gyógytornász van és hónapokra előre kell hozzájuk időpontot foglalni. Mindezt úgy, hogy Nizza amúgy egy nyugdíjas város, és nagyon jól jönne oda ember. Szóval, ha utána nézel és kiválasztasz egy országot és megtanulod a nyelvét addig, amíg itthon tanulsz akkor lehet, hogy ki tudsz menni. Csak nézd meg, hogy melyik országban fogadják el a magyar papírokat.

2021. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Költözünk anya?
2021. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!