Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel során van olyan...

Vérvétel során van olyan kanül/branül, stb., amit csak betesznek a vénába, és nem kell többször szúrkálni egy nap?

Figyelt kérdés
6 pontos cukorterhelésem lesz, nagyon rosszak a vénáim. Lehet olyat kérni (gyógyszertárban megveszem hozzá a cuccot, ha lehet kapni), hogy ilyen branülszerű cuccal szúrjanak meg, hogy csak egyszer kelljen vénát találni? Vagy van erre valami külön eszköz?
2021. okt. 2. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Ha többször is esélyes hogy vért kell levenni vagy valami, akkor eleve egy branüllel szoktak indítani.
2021. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ezt én is be tudom szerezni patikában mondjuk?

Hogyha véletlen nem lenne (voltam már olyan helyen, ahol minden alkalommal megszúrtak, mert nem volt), tudjak vinni

2021. okt. 2. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Telefonálj rá egy patikára, ott biztosat tudnak mondani.

Én még sosem próbáltam venni, mert még sosem jártam úgy hogy kellett volna, de épp nem volt a vizsgálóban.

2021. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy gyógyszertárban árulnak branült, vagy a vérvételi rendszer bármelyik elemét. Ezeket alapvetően egészségügyi nagykereskedők árulják, nagy tételben.
2021. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!