Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszi 3. napjától szedtem...

Gutiné P Mária kérdése:

Menszi 3. napjától szedtem Clostyt 5 napig, okt.23-án volt menzeszem, ez után többször voltam együtt férjemmel,22-én kéne megjönnie, de elkezdett alul szurkálni a hasam mintha pici tűk lennének benne, ez már lehet beágyazódás vagy még korai?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek vannak beágyazódáskor tünetei!

Ne figyeld ennyire a tested, mert bele bolondúlsz, magad stresszeled!

1 hét múlva ha nem jön meg tesztelj!

Tapasztalatból mondom, én is mindig néztem, minden hónapban volt 1-2 csepp barnázásom, mindig azt hittem beágyazódás, erre mikor semmi sem volt, na akkor terhes lettem!

2012. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! én sem szeretnék csalódni,sajnos már volt benne részem, de mikor a kisfiammal lettem terhes hasonlót éreztem, de biztosan persze majd a teszt mond.
2012. nov. 13. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
én is hasonlót éreztem, most 19 hetes kismama
2012. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
plázában voltam, ott elmentem vc-re és akkor észrevettem egy kis rózsaszin, vélhetően vérpöttyöt a bugyimon
2012. nov. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!