Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Maganrendelesre kértem korábba...

Maganrendelesre kértem korábban kétszer időpontot, de egyszer sem tudtam megjelenni. Komolytalanul vennének, ha újat kérnék?

Figyelt kérdés

Sajnos egyszer közbe jött valami, másodjára meg nem volt se kedvem , se lelkierom elmenni. Viszont erre a klinikára szeretnék menni mindenképpen. De 2 -3 hónap mire időpontot adnak ...

Amúgy fizetős, csak már szégyellem, hogy kétszer nem jelentem meg. Tanácstalan vagyok


2021. okt. 5. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Es masodjara nem is szoltal? En most kertem 1 helyre idopontot, es irtak, h. 24 oran beluli lemondas eseten is ki kell fizetni a dijat. Ok, ha soha tobbe nem keverednek arra, lehet h. nem tudnak behajtani... De ha ott nincs ilyen, akkor kerj uj idopontot, de most menj is el :D
2021. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább odaszóltál mindkétszer, hogy nem tudsz elmenni?
2021. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóltál előtte és lemondtad?

Ha nem akkor simán lehet hogy kifizettetik veled és addig nem fogadnak.


Sok helyen már így van.

2021. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A magánfogászaton, ahová járok, ott úgy van, hogyha nem szólsz, hogy nem mész és el sem mész, akkor legközelebb 5000 Ft - őt felszámolnak neked!

Itt is számíthatsz ilyen plusz díjra, mert gyakori ez a magánrendeléseken!

De, valljuk be, teljesen jogosan! Te is megérdemled!!! "Nem volt kedvem menni..." Mintha az orvosok rád várnának egész nap...

2021. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem baj, ha valaki nem tud elmenni, de akkor szólni kell,remélem megtetted. Lehet, hogy nem vesznek komolyan legközelebb, de ha csak úgy nem jelentél meg, vagy későn mondtad le, akkor legközelebb felszámolnak plusz költséget, de gondolom ez le van írva náluk hogy működik.
2021. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!