Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig tart egy anyajegy...

Meddig tart egy anyajegy eltávolítása? Számíthatok rá, hogy az orvos helyben meg fogja csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy anyajegy az arcomon, ami begyulladt, fáj, TB-s kezelésre viszont leghamarabb novemberben kaptam volna időpontot. Így kerestem egy magánorvost. (Régebben is terveztem már leszedetni ezt az anyajegyet, mert nem tetszett magamon, de amíg nem fájt, mindig halogattam az orvost.)


Hétfőre kaptam időpontot, és láttam, hogy végez kisműtétet, illetve lézer is megtalálható a rendelőjében. Számíthatok arra, hogy már a hétfői időponton megszabadít az anyajegytől, vagy valószínűbb, hogy előjegyez egy másik időpontra?



2021. okt. 2. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ott azonnal leveszi
2021. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De jó! Köszönöm. :)

Ebben reménykedtem, nagyon örülök neki!

2021. okt. 2. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy veszi le azonnal!

Még magánban sem.

Nem gondolod egyes, hogy úgy adják az időpontot, hogy bele van kalkulálva az eltávolítás is?

2021. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!