Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A mentősök ha kijönnek meg is...

A mentősök ha kijönnek meg is vizsgalnak , meg nézik mi bajom vagy csak bevisznek? Csinálnak valamit?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 23:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
#5 ez mit takar pontosan? Én a 2. napon óránként szoktam cserélni a normál méretű tampont, most ehhez viszonyítva lehet, hogy neked kb. ennyi és akkor nincs gáz, ha kevesebb akkor pláne, ha több akkor meg kéne valami viszonyítási alap. Mit jelent az, hogy nagy adag fájdalomcsillapító és görcsoldó? Ez egy gyógyszer, vagy kettő kombinálva? Milyen gyógyszerek, milyen mennyiségű hatóanyaggal?
2021. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Eszed az nem sok de pofazni azt tudsz hogy milyen a magyar eü úgy hogy azt se tudod mit csinálnak a mentősök.
2021. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel a panasszal háziorvosi ügyeletet kell kihívnod és ők miután megvizsgálnak, eldöntik hogy kell-e mentőt hívni vagy sem.
2021. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#12 + semmitmondó kérdést tesz fel nulla információval, de elvárja, hogy konkrét választ kapjon, majd mikor sikerült kibarkóbázni az egyik felét, másik felével kezd el hepciáskodni.

Ezek után kezdem megkérdőjelezni, hogy szerinte mit is jelent az, hogy elvérés-közeli menstruáció.

2021. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
14: igen, én ezért is javasoltam első körben inkább háziorvosi ügyeletet, mert a magyar embereknek sajnos szokása az indokolatlan mentő hívás. Aztán meg az ellátásra panaszkodnak ha pl. sokat kell várakozni, vagy csak javasolnak valamit és hazaküldik. A vérzés megítélése ezesetben szubjektív. A fájdalom lehet a nagyobb probléma. Lehet hogy egy drámakirálynő, ezt pedig az ügyelet is ki tudja szűrni anélkül hogy egy mentőegységet leterhelne.
2021. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik próbáltak normális válaszokat adni és üzenem mindenki másnak hogy a kritikájukat tartsák meg maguknak.
2021. okt. 10. 11:14
 17/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem kritika, ezek tények. Te magad csináltad.
2021. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!