Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen érzés, ha teljesen...

Milyen érzés, ha teljesen mezítelenül vizsgálnak?

Figyelt kérdés
Engem nemsoká így fognak, előre tisztáztuk az érdeklődéskor. Akivel volt már ilyen, hogy viselte, mire számítsak?

#orvosnál csupaszon #dokinál meztelenül #teljesen levetkőztetve
2021. szept. 12. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvosnál kell teljesen mesztelennek lenni?
2021. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még senki nem vizsgált teljesen meztelenül max félig leöltözve és akkor is hamar megvolt.
2021. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A héten voltam urológián. Nem voltam teljesen meztelen, de majdnem. A nadrág és a boxer a bokámnál volt, a pólóm a mellkasomra felhúzva, így az intim terület és a testem nagy része fedetlen volt. Volt tapintásos és UH-os vizsgálat is. Nem azt mondom, hogy kellemes élmény volt, de simán kibírható, főleg ha a te javadat szolgálja. Az orvos betegként tekint rád, nem kell aggódni.
2021. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Még általánosban, 10-11 évesen volt, hogy egy lánnyal együtt hívtak be (én fiú vagyok), és tök pucéran kellett lennünk, de annyi idősen nem zavart.
2021. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvosnál pl elég kellemetlen lenne.
2021. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Orvos vagyok, gyermekorvosok vizsgálnak pucéran, senki más. Felnőtt embert műtétet intenzív osztályt leszámítva soha nem vetkőztetünk teljesen keztelenre.
2021. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Arra számíts, hogy meztelen leszel...


Most tényleg erre mit lehetne válaszolni? :D

Engem műtöttek a szívemmel katéterrel, ott alsónadrágra kellett vetkőzni majd felfeküdni a műtőasztalra és az aszisztens pasi húzta le rólam a gatyát utána :D

Ennyi erővel simán felfeküdhettem volna meztelenül is.


Amúgy meg nem kell tőle parázni, látott már több száz meztelen embert valószínűleg.

2021. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy tényleg levetkőztetnek, ha kinőttél a kisgyermekkorból. De ha mégis, akkor mi van? Én rendszeresen szaunázok, és ott sem zavar. Mindenkinek van teste, nincs azon mit szégyellni.
2021. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem bizony megtörtént egy magánkórházban. Kaptam egy szinte átlátszó papírköpenyt, az alatt teljesen meztelen voltam. Volt olyan szakasza a vizsgálatnak, amikor hanyatt fekve a nyakamig szétnyitották a köpenyt, így olyankor lényegében teljesen pucér voltam, ráadásul 2 asszisztens és egy doktornő ügyködött rajtam. Aztán engedték, hogy újra összehúzzam. És pisilnem is kellett úgy, hogy jelen voltak. És a fenekemben is kotorásztak, szóval cikiség kimaxolva, és kibírtam.
2021. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Iskolaorvos illetve az urológus vizsgált meg. Hidd el, amikor betolnak egy műtőbe, akkor ez lesz már a legkisebb problémád, hogy ki látja meg a farkadat. Nekem körülmetélés műtétem volt és legalább 4-5 ember matatott a legnemesebb részem körül, de valamit valamiért. Nekik nem jelent semmit, mert naponta látnak egy tucatot.
2021. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!