Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Urológus Budapesten aki...

Urológus Budapesten aki területén kívül is ellát?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, de bejelentett címem máshol van Pest megyében.

Tud valaki olyan urológust Budapesten aki fogad betegeket nem csak a saját kerületéből?

Nem magán orvosra gondolok, mert jelenleg nincs több százezerem, pláne hogy a TB-vel ingyenes műtét lenne ami a gondom.



2021. okt. 11. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be, problem solved
2021. okt. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Akácfa utcában egy koreai orvos csinál ilyet. Dr. Matata Lukadba
2021. okt. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2, az proktológus, nem urológus
2021. okt. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én évek óta a Honvéd kórházba járok, különbözö orvosokhoz. Még a közelében sem vagyok a körzethez, soha nem volt ez probléma. Kérsz idöpontot és kész. Az már nagyobb gond, hogy már 10 éve is kb fél év volt a várakozási idö, azóta ez csak rosszabb lett szerintem. Én a helyedben szépen sorjában elkezdeném végigtelefonálni a kórházi urológusokat (és andrológusokat, elég nagy az átfedés a 2 terület között). Nyilván nem csak a Honvédban fogadnak úgy, hogy nincs bejelentett budapesti lakcímed.
2021. okt. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!