Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok Budapesten jó fogorvo...

Tudnátok Budapesten jó fogorvost ajánlani esztétikai fogászati területen?

Figyelt kérdés
Porcelán vagy direkt héjat szeretnék csináltatni, de annyi rosszul sikerültet látok, hogy bizonytalan vagyok. Van valakinek, valakivel pozitív tapasztalata? Persze, az ár sem utolsó szempont, de fontosabb lenne, hogy szépen dolgozzon és korrekt legyen.

2013. márc. 16. 16:18
 1/3 Sn0wf0x válasza:
Duna utca 3. Duna Dental, muteromnak a teljes alsó felső fogsorát újraépítették. Nem drága, de nem is a legolcsóbbak, viszont minőségi szolgáltatást kapsz, kedves fogorvosoktól. Én is hozzájuk járok és az azért nagy szó, mert a fogorvosnál, csak pókoktól félek jobban. Most minden héten járok hozzájuk tömésekre és már érzéstelenítőt sem kérek, pik pakk végeznek és szépen dolgoznak. Más vendégektől is csak jókat hallok. Ja és egészségpénztárról is tudsz fizetni!
2013. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem!
2013. márc. 18. 19:39
 3/3 anonim válasza:
#1 Azt megkérdezhetem,hogy mennyiért csinálták az alsó felsőt?Én is szeretnék felrakatni porcelán héjat,de nem tudom,hogy bele merjek-e vágni.
2014. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!