Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Masszázs után mennyi ideig...

Masszázs után mennyi ideig kell pihennem?

Figyelt kérdés

Ma reggel voltam masszázson, klasszikus masszázs volt. Hát, nyak, derék.

Azt mondta a masszőrnő, hogy 3 órát ne csináljak semmit. Délután megyek munkába 14 kor kezdek.

Édesanyám megijesztett tegnap, mert azt mondta, hogy mikor az apám volt masszázson, és utána ment munkába, és hányt.


Mitől hányhat valaki masszázs után?

Már 2 órát nem csináltam semmit, nem erőltettem magam semmivel.

De félek, hogy én is hányni fogok masszázs után.

Most kezdem érezni, hogy van pici izomlázam. A lapockámnál fájt mikor ott masszírozta. Nőnél voltam. Voltam egyszer egy férfi masszőrnél, és ő nagyon erősen csinálta, fájt is.


2021. okt. 11. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ostobaság... Nem lesz semmi bajod, menj nyugodtan dolgozni.
2021. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ennél jobb ürügyet kell kitalálni, ha lógni akarsz a munkából. Masszázs után ugyanis nyugodtan dolgozhatsz azonnal. Én is rendszeresen szoktam járni masszázsra, de ilyen hülyeséggel még sosem találkoztam.
2021. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok lógni munkából semmiképpen sem. Nem írtam semmi olyat hogy munkába nem akarok menni
2021. okt. 11. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És mi a francért írod ki még egyszer a kérdést? Addig ismétled, amíg valaki nem írja, hogy jó, maradj otthon?
2021. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Enni nem javallott masszázs előtt maximum egy órával akkor sem sokat és könnyű kaját. Fél órával masszázs előtt érdemes meginni egy pohár vizet. És utána amint lehet újra. Egy jó masszázs után ideális esetben laza tevékenység, pihenés az ideális. De attól is függ milyen masszázs volt frissítő, tonizáló vagy lazító jellegű meg tényleg milyen hatékonyságú volt eleve a kezelés. Méreganyagok jobban felszabadulhatnak masszázs hatására (felgyorsul a szervek működése aktívabban dolgoznak) és ha valaki közvetlenül utána jól tele eszi magát vagy közvetlenül előtte. Persze, hogy lehet elképzelhető hányás is, de ez nagyon ritka, ilyenről konkrétan csak most halottam. Munkába menni nem kizáró ok a masszázs.
2022. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!