Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Helytelen vagy rossz masszázst...

Helytelen vagy rossz masszázstól fájhat a hát? Pár napja voltam masszázson és mintha mindennap jobban fájna a nyakam,hátam.

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat.
2021. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Masszázs...úri huncutság.

Majd nem mész többet, ha elolvasod ezt: [link]

2021. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó az nem masszőr volt hanem egy sarlatan csontkovács. A masszőrök nem csinálnak hirtelen mozdulatokat, maximum lassú kimozgatast nyujtast. Ezek az önjelölt csontkovácsok akik rangatjak az embert.


Kérdező, egy alapos masszázs után előfordul hogy jobban fáj mint előtte, de gyorsabban el kell hogy múljon.

2021. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as

Attól ő még lehet, hogy masszőrnek hirdette magát...

2021. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Általában masszőrnek és csontkovácsnak hirdetik magukat. De attól még egy normális masszőr képzést se végeztek.
2021. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És azt a páciensnek honnan kéne tudnia?
2021. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnan hogy alapból nem megy olyanhoz aki ropogtat és hírtelen mozdulatokat csinál. Csak akkor ha gyogytornasz diplomája van amin felül elvegzett egy manuálterapeuta képzést. Ilyen egyszerű.
2021. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es

És ezt honnan tudja előre?

2021. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnan hogy megkerdezed milyen végzettsége van? Ennyit csak meger az életed. Mondjuk egy manuálterapeuta alapból nem nevezné magát masszornek vagy csontkovácsnak.
2021. aug. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem a mai csontkovácsok csak annak nevezik magukat, sok tudás nincs. Eleve amúgy nem értem, hogy ki az aki kiropogtatásra akar menni, totál hülyeség. Masszázstól ha rossz fájhat a hátad, egy jó masszázstól sosem fog.
2021. aug. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!