Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benne vagyok a pácban!Pár éve...

Benne vagyok a pácban!Pár éve a dokim felírt egy koleszterincsökkentőt.Mikor kiváltottam,elengedtem a fülem mellett a gyógyszerész mondatát,miszerint ha elkezdem szedni,akkor örök életemben szednem kell.Mi tévő legyek ?

Figyelt kérdés
Hallva egy Professzor előadását rájöttem, hogy nagy a gáz ! Mivel a Professzor szerint ezektől a gyógyszerektől meszes plakkok rakódnak le az erekben, sajnos nálam már kialakult. Sőt az egyik rokonom meghalt, annyira meszesek voltak az erei és az Anyámnál is jelentkeztek , már ki is kaparták a nyaki ütőerét. Nekem a hasamban és a nyakamban találtak idáig. Próbáltam két napig nem szedni, de majd szét robbant a fejem , azon az oldalon, ahol találták a meszes plakkokat. Mi tévő legyek ? Hogy hagyjam abba ?
2021. okt. 12. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A tudományokban mire vársz?

Ez egészségi kérdés.

Miért nem orvost kérdezel?

Ne játssz az egészségeddel!

2021. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Egy hozzáértőtől meg kéne érdeklődni, hogyan keletkezik a koleszterin, és miféle étrenddel, életmóddal csökkenthető a keletkezése, esetleg meg is szüntethető. Akiknek normális, azok azért "tudnak valamit". A koleszterincsökkentő egy tüneti kezelés és nem a megoldás. Nagyjából olyan, ha fázol télen a szobádban, vegyél fel nagykabátot. Igaz, hogy kellemetlen, de nem fázol. Pedig ha befűtenél... - szóval ez eredeti okot érdemes kezelni.
2021. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a történet több sebből vérzik, pontosan ki volt ez a professzor?
2021. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kamu szagú.
2021. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2021. okt. 12. 18:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó, a Papp Lajos, jó ideje benne van ebben a zavaros mélymagyar-turulos-világösszeeskövős-zsidóktehetnekmindenről szektában. Azaz ő évek óta teljesen meg van bolondulva. A legjobban eleve akkor jársz, ha nem követsz konteós oldalakat, mint az itt linkelt "ucc oppt".
2021. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a gond , hogy három emberrel megtörtént és én vagyok az egyik. Akkor ez hol konteó ?
2021. okt. 12. 18:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tízmilliók szedik, abból hárommal történt VALAMI, aminek vagy van köze a gyógyszerhez, vagy nincs.


Nem véletlen, hogy a gyógyszerek hatásait (akár negatív, akár pozitív) VAKTESZTEN tesztelik, ráadásul RANDOM mintán. Ugyanis köztudott, hogy az ember ha bebeszéli magának, akár pozitív, akár negatív irányba is képes befolyásolni a testét (placebó/nocebó) hatás).


Ez van, ha valóban van is bajod, azt jó eséllyel csak bebeszélted magadnak, és addig paráztattad magad, amíg valamid tényleg lett.

2021. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem beszéltem be magamnak mert ez a videót, most kaptam, viszont az orvos már fél éve mondta hogy meszesek az ereim és 5 éve szedem ezt a gyógyszert. Az, hogy összetettem, hogy a rokonunk is emiatt halt, meg, mivel nem tudom, hogy Ő mit szedett de tény, hogy felnyitották a műtőslegények és be is zárták, mert nem mertek hozzányúlni.
2021. okt. 12. 19:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A meszesedes pont a koleszterin miatt van. Nem a gyogyszertol. A gyógyszer tenne ellene. Ha nem szedned talán már nem is elnel.
2021. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!