Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Glükózt lehet kapni gyógyszeré...

Glükózt lehet kapni gyógyszerészeti boltokban vagy esetleg mezőgazdasági boltban?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szőlőcukorként lehet kapni sima boltokban is de gondolom azokban nem csak glükóz van.

2015. jún. 7. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyógyszertárban simán kapsz. Ott biztos meg tudják mondani azt is, hogy mennyire tiszta, és ha nem elég tiszta, akkor hol kaphatsz még tisztábbat. Persze minél tisztább, annál drágább is, erre számíts.
2015. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Nem kell teljesen tisztának lennie de gondolom a szőlőcukor tablettában sok édesítőszer van az meg nem túl jó nekem.

Egyébként ezüst tükör próbához kell. Sok nem is kell mert csak kis üvegeket akarok ezustozni.

2015. jún. 7. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni.
2015. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!