Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Iskolaorvosi vizsgálat kinél...

Iskolaorvosi vizsgálat kinél hogy zajlott gimiben? Mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Alsónemü kivételével mindent le kell venni. Gyakorlatilag csak az alsógatya és ha lány az illető akkor melltartó marad rajta. De egyszerre csak 1 valaki van bent. És kerheted, hogy kimenjenek a többiek.
2021. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem a kérdező vmi perverz alak, aki kb. naponta feltesz ehhez hasonló kérdéseket. Az utóbbi napokban több is volt, és többet le is töröltek.

Ha nincs igazam, akkor bocs.

2021. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk csak a pólót, pulcsit kellett levenni. Időnként a cipőt is, attól függ, hogy mit néztek.
2021. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha arra vagy kivancsi akkor a fiuknal es lanyoknal is mindenkinel rakerdeztek hogy vallalja-e a nemiszerv vizsgalatot, senkire nem volt semmi raeroltetve.
2021. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok perverz, most először írtam ki ezta kérdést és a nemi szervi dolgok sem érdekelnek, mert tudom, hogy arra nem kötelezhetnek. Csak azt kérdeztem, másoknál hogy zajlanak ezek, mit néznek.
2021. okt. 14. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Nálunk teljesen le kellett vetkőzni, és fel is kellett állítani a farkunkat, hogy lássák egészséges-e.



🤣🤣🤣🤣🤣

2021. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk tényleg néztek nemi szervet is. Utólag tudom, hogy lehetett volna szólni de akkor nem jutott eszünkbe.
2021. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt magasság és súlymérés. Látásvizsgálat és vérnyomásmérés. Ezek után a várakozó részben le kellett vetkőzni alsógatyára és kettesével hívtak be. Végén egymás mellett állva le kellett tolni bokáig a boxert és felemelni a heréket. Végül neki háttal állva felhúzhattuk a boxert és mehettünk.
2021. okt. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Láttam japán oktatófilmeket egyenruhás iskolásoknak, ott nagyon le kellett. Csak nem értettem, hogy ott az orvosok mindegyike miért van agyontetkózva.
2021. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!