Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iskolaorvosi vizsgálaton...

Iskolaorvosi vizsgálaton mindenhol divat az, hogy több embert hívnak be egyszerre? Titeket zavar ha mások előtt kell levetkőzni fehérneműre?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mindenhol min. 2esével hívnak be. engem nem zavar, téged se zavarjon, nem néz téged a másik.
2014. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mi általánosba fiúk 5-en mentünk be, és mikor vizsgáltak minket el kellett fordulni. Persze kíváncsiságból sokan megfordultak, hogy mit csinálnak, akkor láttuk egymásét is.

Mondjuk én sose szégyelltem magam ilyen tekintetben, de tényleg vannak olyanok akiket zavar ez.

17/f

2014. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár már rég nem vagyok ebben a korban, de mint egészségügyi dolgozó, rettentően felháborítana/felháborít a dolog. Az én iskolámban ilyen nem volt, nem is mentem volna bele. Az orvosi vizsgálat individuális és nem tartozik senki másra, csak rád és az orvosodra.
2014. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt a divat..mióta tudom hogy ez szabalyellenes , mai eszemmel tuti szólnék hogy azért a szemérem erzetre meg maganugyre lehetne figyelni

22l

2014. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
melltartó az végig maradhat akkor ha többen vagyunk bent?
2014. aug. 23. 17:36
 6/17 anonim ***** válasza:
nálunk úgy ment h mindenki lány bement egy öltözőbe ott aki a soron következő volt egy szál bugyiban kellett várnia, természetesen ezt úgy oldottuk meg h melltartó le és vissza fel a poló és akkor vettük le amikor mentünk be
2014. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is rég volt. A gimiben kettesével hívattak be. Megmérte a vérnyomást (ami természetesen picit magasabb volt sokunknak, a szégyenlősség stresszel jár, és emiatt megemelkedett gondolom), aztán szemvizsgálat jött. Utána derékig kellett levetkőzni, cicifix se maradhatott, meghallgatott elöl, hátul asszem ennyi. Mi úgy csináltuk, hogy csoportosultunk: mindenki próbált olyan személlyel bemenni, aki a barátnője, bizalmasa, és nem olyannal, aki előtt nem szívesen mutatkozik, vagy akinél fennállt a veszély, hogy kidumálja utána az alakját stb. Emlékszem egyébként azt mondták, azért kell levenni a melltartót, hogy a másodlagos nemi jellegek fejlettségét is részben felmérje az orvos (de azért a fiúk fütyijét nem nézte meg, csak a lányok cicijét). És pont ezért kellett volna egyesével behívni én azt gondolom, mert így sem ment gyorsabban a vizsgálat, ha többet hív be egyszerre. Lehet, hogy más suliban másképp ment, vagy megy, de nálunk így volt, világosan emlékszem, és nem tetszett a rendszer.
2014. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Egyértelműen zavarna! Már csak azért is, mert ha látnak, tapasztalnak valamit az csak rám tartozik és nem másra!!!

Egyébként nálunk sose volt melltartó nélküli vizsgálat. Gerinc vizsgálatnál talán levették a pólót, de semmi egyéb.

2014. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Istenem, egyszer egy tanévben ki lehet bírni
2014. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De nem kell meztelenre vetkőzni -
2014. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!