Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szívószál foghúzás után egy...

Szívószál foghúzás után egy héttel ? 😄

Figyelt kérdés
1 héttel foghúzás után lesz műtétem. Az arcom érinti , jobb lenne szívószállal inni. Akkor már szabad ? Tudom , hogy közvetlen foghúzás után a vérdugó bennmaradása érdekében kerülni kell.
2021. okt. 14. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem kellene, de óvatosan lehet. Ha fájdalmat, vákuumot érzel a seben, akkor ne erőltesd.

(De foghúzás után sem lett volna javallott műtétbe kezdeni)

2021. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Volna, volna... :)


Sajnos pont azért kellett sürgősen kihúzni a fogat, hogy ne legyen probléma a lábadozási időszakban vele. Egyébként kedden reggel húztak, reggel megvizsgáltam, és egész szépen összehúzódott. Jövő hét keddig mostmár úgy érzem, semmi gond nem lesz vele. Csak tegnap kicsit bepánikoltam, stresszes az időszak, és néha apró hülyeség is bezavar.


Köszönöm azért , az első mondatod eléggé megnyugtatott! Zöldkéz.

2021. okt. 15. 09:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!