Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem fiztem a TB-t es...

Ha nem fiztem a TB-t es tovabbra sem szandekozom attol meg igenyelhetem a Covid elleni oltasokat, ingyen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy rémlik hogy az oltás kivétel, és mindenkinek jár, ebben az esetben nem vizsgálják hogy rendezett-e a TB-d.
2021. okt. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jár az oltás akkor is.
2021. okt. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen.


Már ha Magyarországról beszélünk.

2021. okt. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy kerdes meg.

Az oltas regisztracional kerik a Taj szamomat, abbol nem derul ki hogy nem fizetem a betegbiztositast?

2021. okt. 29. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:
de kiderül
2021. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez igy eleg rossz helyzet mivel ki szeretnek menni kulfoldre (ezert nem szeretnem itt fizetni a TB-t) es oda viszont kell oltasi igazolvany.
2021. okt. 29. 23:24
 7/9 anonim ***** válasza:
kiderül, de az tök mindegy, mert ha nem fizeted a TB-t akkor is jár ingyen az oltás.
2021. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De akkor nem vonhatnak kerdore hogy miert nem fogom fizetni? Eleg ha elmondom hogy kulfoldon fogok dolgozni?
2021. okt. 30. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fognak kérdőre vonni. Nem érdekli őket, hogy miért nem fizeted. Csak szólni fognak, hogy gond van. Az oltás így is jár.


A TB fizetés szempontjából teljesen lényegtelen, hogy hol fogsz dolgozni. Azért kell fizetni, mert ez a törvény. Annak is fizetni kell, aki külföldön fog dolgozni, és annak is aki nem. A kocsira is fizetni kell a kötelezőt, ha jövő hónapban eladod.

2021. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!