Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Honnan szerezzek igazolást ha...

Honnan szerezzek igazolást ha az orvos nem ad?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok megy a hasam nem tudok menni iskolába. A háziorvos nem ad igazolást mert betöltöttem a 18-at és azt mondja menjek a felnőtt orvoshoz. Oda szintúgy nem tudok menni mert Covid miatt nincs bent így átíratkozni se tudok. Honnan szerezzek így igazolást? Szerintem a klinikára se tudok menni pl nőgyógyászhoz mert szerintem nem rendelnek a járvány miatt csak időponttal. Szülőim még van de azt nem akarom erre elpazarolni.

2021. okt. 19. 06:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Pedig kénytelen leszel.
2021. okt. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
18%
Akkor vagy ismerős orvos vagy sehonnan.
2021. okt. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Hívd fel az orvost, akihez át akarsz menni. Mondd el neki, hogy az orvosod nem fogad, mert betöltötted a 18-at, és hogy igazolásra van szükséged, mert megy a hasad, személyesen azonban nem tudsz még menni hozzá, csak utólag. Nem tudom, talán az se lehetetlen, hogy telefonon keresztül vegyen át, az okmányaid számát magad is be tudod diktálni, ami meg fénymásolós-aláírós történet, ráér amikor nem megy a hasad.
2021. okt. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

A nőgyógyász mennyiben kapcsolódik a hasmenéshez?

Szépen megkeresed az interneten hogy körzetileg melyik felnőtt háziorvoshoz tartozol, felhívod és elrebeged a problémádat. Kapsz igazolást tőlük.

2021. okt. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Túl sokszor írod: "szerintem".

Ez hivatkozás arra, hogy meg se próbáljad. Az Életben ez így nem működik!

2021. okt. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es nem kapcsolódik de gondoltam hátha adna igazolást de nem hinném…
2021. okt. 19. 07:16
 7/11 A kérdező kommentje:
5- téged ki bánott meg? csak 2x írtam le :D
2021. okt. 19. 07:17
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Mindig van helyettesítés, nincs olyan, hogy senki nem rendel. Betegség szabadság esetén őket helyettesítik. Hívd fel a rendelőt, akit érsz, azzal beszélj. De a szüleid is segíthetnének igazán ebben az intézkedésben. Mondjuk én magam kerestem fel a háziorvost anno.
2021. okt. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha van kedved, akkor kiverheted a balhét, ugyanis a gyermekorvosnak kötelessége ellátni a 19. életévét be nem töltött személyt (jogszabály). De ha nem akarsz cirkuszolni, akkor hívd fel a felnőtt orvost, és mondd el neki a problémádat.
2021. okt. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megoldódott köszönöm!
2021. okt. 19. 09:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!