Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Honnan szerezzek igazolást ha...

Honnan szerezzek igazolást ha az orvos nem ad?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok megy a hasam nem tudok menni iskolába. A háziorvos nem ad igazolást mert betöltöttem a 18-at és azt mondja menjek a felnőtt orvoshoz. Oda szintúgy nem tudok menni mert Covid miatt nincs bent így átíratkozni se tudok. Honnan szerezzek így igazolást? Szerintem a klinikára se tudok menni pl nőgyógyászhoz mert szerintem nem rendelnek a járvány miatt csak időponttal. Szülőim még van de azt nem akarom erre elpazarolni.

2021. okt. 19. 06:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De ha megy a hasad, miért nem mész el orvoshoz? Legalább telefonon mondd el neki, mi a gond, mit vegyél be, és visszadátumozással is adhat talán igazolást.
2021. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!